Drugi dzień Joy Ride Fest w Kluszkowcach

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.05.26 12:45 / news / czytano 5306 / opinie 0

Sobotni finał NS Bikes Slopestyle przeniesiony został na niedzielę z powodu deszczu, natomiast wszystkie pozostałe konkurencje odbyły się planowo.

Finały Downhill przebiegały w dość ciężkich warunkach. Mokra trasa, stosunkowo silny wiatr w górnej części toru nie przeszkodziły zjechać najszybszym zawodnikom w niecałe dwie minuty. Równocześnie z Downillem ruszył maraton Cyklokarpaty 2013. Zawodnicy mieli do przejechania od 26 do 88 km. Po południu wszyscy widzowie i zawodnicy przeszli na tor Pump Track, aby sprawdzić kto najszybciej jeździ bez pedałowania. Wisienką na torcie sobotniej części rowerowej był Fly Bag Jump Jam. Przez ponad godzinę zawodnicy z Polski i nie tylko robili wszelkie możliwe powietrzne ewolucje. 

Sobota była ostatnim dniem koncertów na scenie Sizeer Music On Tour. Zagrali: Par Excellence, Junior Stress, Gorillaz Sound System i Calyx and Teebee. Było dużo muzyki i jeszcze więcej emocji, które towarzyszyły koncertom. O bezpieczeństwo imprezy zadbała firma Ogniotech z Krościenka n/D.
Autor: Oprac. red.
Źródło: joyridefest.pl
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij