Dzień Kobiet pod Palenicą

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.03.09 00:00 / news / czytano 5090 / opinie 0

"Babskie" zawody narciarskie, zumba oraz aerobik na świeżym powietrzu a także wieczorny pokaz mody i umiejętności barmańskich przyciągnęły turystki, mieszkanki Szczawnicy i okolic w sobotę w ramach obchodów Dnia Kobiet.

Już od godziny 10.00 na placu "Pod Kolejką na Palenicę" można było skorzystać z darmowych porad wizażystów i diabetyków. Imprezie towarzyszył pokaz zumby, czyli tańca zainspirowanego rytmami muzyki latynoamerykańskiej oraz aerobiku. Na wieczór organizatorzy przygotowali dalsze atrakcje. W Restauracji Pod Kolejką Panie podziwiały pokaz sztuki barmańskiej ale i najnowsze trendy, w klimacie folkloru pienińskiego, z kolekcji miejscowej projektantki mody - Pani Marty Polaczyk. Wieczór zakończył się konkursem karaoke i wspólną zabawą. Nie mniej interesująco zapowiada się niedziela, która zakończy się recitalem w wykonaniu znanego aktora filmowego i teatralnego - Tomasza Stockingera. Koncert w Muzycznej Owczarni w Jaworkach od godziny 17.00.

Autor: MW
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij