Dzisiaj spodziewane są utrudnienia na drodze 969 Tylmanowa - Krościenko n.D

Fot. Pieninyinfo.pl 2015.07.25 13:50 / news / czytano 3877 / opinie 0

Odcinkiem drogi wojewódzkiej 969 przejedzie Masa Krytyczna. W ten sposób rowerzyści chcą zwrócić uwagę na problem braku ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 969 Krościenko n.D – Tylmanowa – Łącko.

Utrudnienia powstaną od godz. 14.00 do 16.00, kiedy rowerowa masa krytyczna wystartuje z Tylmanowej do Krościenka n.D i z powrotem. Wtedy na trasie przejazdu cyklistów, kierowcy samochodów muszą liczyć się z utrudnieniami. 

Do akcji włączyli się m.in. Anna Paluch i Andrzej Gut-Mostowy Posłowie na Sejm RP, samorządowcy z gminy Ochotnica Dolna, Jan Dyda wójt Gminy Krościenko n.D, sportowcy m.in. Katarzyna Niewiadoma kolarka szosowa z Ochotnicy.
 
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa policja i straż pożarna.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij