Jaworki: Awaria hamulców i śmierć w lesie

Fot. 2016.06.03 13:11 / news / czytano 4041 / opinie 0

W dniu wczorajszym w Jaworkach doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym śmierć w wyniku odniesionych obrażeń podczas załadunku drewna odniósł podleśniczy mieszkaniec Krościenka.

 

Do zdarzenia doszło w dniu 2 czerwca 2016 roku o godzinie 13:30 w Jaworkach, gdzie pracownicy nadleśnictwa nadzorowali załadunek drewna. - W pewnej chwili podczas załadunku HDS-em awarii uległy hamulce samochodu ciężarowego marki Mercedes, który zaczął się zsuwać i potrącił 54 letniego mieszkańca Krościenka. W wyniku odniesionych obrażeń i pomimo prowadzonej reanimacji 54 latek zmarł - relacjonuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij