Jubileuszowy Dzień Kobiet w Szczawnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2016.03.06 17:47 / news / czytano 8613 / opinie 0

Sobotni wieczór pełen był pozytywnej energii, wielu atrakcji i chwil tylko dla Kobiet. Panie bawiły się do rana w szczawnickim Dworku Gościnnym.

Mimo, że 8 marca dopiero przed nami kilkadziesiąt Pań nie tylko ze Szczawnicy spotkało się, by zaakcentować ten jedyny dzień w roku. Spotkanie z Mateuszem Ziółko - gwiazdą sobotniego wieczoru, uświetniło jubileuszowe 10. obchody Dnia Kobiet w Szczawnicy.

Były konkursy, dobra muzyka i smaczne jedzenie. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 19.00. Przed paniami wystąpił pochodzący z Zubrzycy Dolnej, pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów Mateusz Ziółko, który sławę zyskał zwyciężając trzecią edycję programu "The Voice Of Poland". Zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wykonując utwór „Wspomnienie” autorstwa Czesława Niemena. Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem oraz intensywnie koncertuje w całej Polsce.

Organizatorki imprezy zadbały o to, by wieczór był bogaty w konkursy i nagrody. Ale to nie koniec atrakcji. Już w najbliższy wtorek 8. marca od godziny 15.00 panie ubiorą na Placu Dietla "Pannę Fontannę", w programie artystycznym wystąpi grupa 60+, a na kawę zaprosi burmistrz Szczawnicy. Ponadto dla chętnych w miasteczku kobiet darmowe porady i usługi fryzjersko-kosmetyczne. Przypominamy, ze na terenie Szczawnicy trwa akcja "Dzień Dawcy Szpiku".

Dzień Kobiet 2016 to wspólna praca organizacji Kobiety Rządzą Szczawnicą, Miejskiego Ośrodka Kultury, Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. W obchody włączyło się wiele firm i instytucji, które są fundatorami nagród.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij