Korekta ronda w Krościenku rozpoczęta

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2020.05.06 14:18 / news / czytano 1172 / opinie 0

Rozpoczęły się prace przy przebudowie ronda w Krościenku n.D. Inwestycja realizowana jest przez Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Dokumentacja przewiduje zmiany w trzech zakresach: pierwszy najpoważniejszy zakres to przebudowa ronda w Krościenku i budowa prawoskrętu w kierunku Nowego Sącza z dwoma wydzielonymi pasami ruchu na moście wyjazdowym ze Szczawnicy, drugi obejmuje przeniesienie przejścia dla pieszych od strony Nowego Sącza aż naprzeciwko delikatesów, trzeci przeniesienie przejścia dla pieszych zlokalizowanego obecnie przy wyjeździe z mostu dalej w stronę Szczawnicy.
 
Termin wykonania zamówienia to 19 czerwca br. Inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A  z Nowego Sącza. 
Autor: mw
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij