Krościenko: Już jest i to nie prima aprilis

Fot. Czytelnik portalu 2023.04.01 16:36 / news / czytano 824 / opinie 0

PowróciÅ‚ najprawdopodobniej dzisiaj do swojego gniazda przy Szkole Podstawowej nr 2 w KroÅ›cienku n.D. Teraz wszyscy bÄ™dziemy obserwować, czy nowe gniazdo mu siÄ™ spodoba. 

Jego przylot wszystkich bardzo ucieszył, bo to przecież jeden z pierwszych zwiastunów wiosny. Ponadto zmieniło się jego bocianie gniazdo. Stare spaliło się we wrześniu ubiegłego roku.
 
Zaraz po nowym roku pracownicy szczawnickiej jednostki terenowej Tauron zajÄ™li siÄ™ zamontowaniem na sÅ‚upie energetycznym nowej platformy, a niecaÅ‚y miesiÄ…c temu umieÅ›cili na platformie nowe bocianie siedlisko. 
 
Trzymamy kciuki, by po drobnym remoncie zostaÅ‚ z nami do koÅ„ca wakacji. 
 





Autor: oprac.red.
Zdjęcia: Czytelnik portalu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwi¹zek Podhalan w Polsce Miejski OÅ›rodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij