Krościenko: Zmiana - parkowanie bezpłatne

Fot. 2023.01.25 20:23 / news / czytano 1126 / opinie 0

Od 1. września do 30. czerwca kierowcy samochodów osobowych nie muszą płacić za postój na parkingu niestrzeżonym przy ul. Jana III Sobieskiego w Krościenku (naprzeciw kościoła). W okresie wakacyjnym za pierwsze dwie godziny również. Uchwała Rady Gminy Krościenko n.D  weszła w życie w połowie stycznia br.

Na początku listopada 2022 r. wójt Jana Dydy wprowadził zarządzeniem odpłatność za parkowanie na niestrzeżonym parkingu przy ulicy Jana III Sobieskiego w Krościenku n.D. Rada Gminy anulowała zarządzenie pod koniec grudnia, przyjmując przygotowaną przez Stanisława Gabrysia - Przewodniczącego Rady Gminy uchwałę, która zwalnia kierowców samochodów osobowych z opłaty za postój.
 
Przyjęta uchwała wprowadza na parkingu w okresie od 1. września do 30. czerwca zwolnienie z opłat dla parkujących samochodów osobowych i dodatkowo w okresie wakacyjnym za pierwsze dwie godziny parkowania.
Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij