Kup ciasto - pomożesz małej Milence

Fot. 2021.04.21 12:34 / news / czytano 667 / opinie 0

To będzie wyjątkowa akcja charytatywna, bo kto z nas nie lubi zjeść czegoś słodkiego a przy okazji pomóc choremu dziecku? 

Organizatorzy akcji (Fundacja Dzieci Pienin oraz Parafia Krościenko n.D) zapraszają do zakupu ciasta domowej roboty, zebrane środki pieniężne zostaną przekazane rodzicom małej Milenki z Krościenka, która walczy z białaczką.
 
Zamówienia należy złożyć telefonicznie pod numerem: +48 690 252 271 w okresie od czwartku 22 kwietnia do czwartku 29 kwietnia br. Zebrane zamówienia zostaną zrealizowane w sobotę i dostarczone do domu. 
 
Ponadto wypieki można będzie nabyć pod kościołem Chrystusa Dobrego Pasterza w Krościenku n.D w niedzielę 2 maja. Istnieje możliwość nabycia i zakupu kilku rodzajów ciasta (mix opakowanie).
 
Milenka ma 3 latka, mieszka wraz z rodzicami w Krościenku. Urodziła się z Zespołem Downa a teraz zdiagnozowano u niej białaczkę limfoblastyczną. Czeka ją długie i kosztowne leczenie w szpitalu.

Fundacja Dzieci Pienin uruchomiła także specjalna zbiórkę na rzecz małej Milenki. Można przekazać 1% podatku lub wpłacić darowiznę. 

Konto do wpłaty:
57 1020 3466 0000 9602 0025 2296 z dopiskiem "darowizna dla Milenki"
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij