Nowy sekretarz Gminy Ochotnica Dolna

Fot. 2024.07.08 09:14 / news / czytano 456 / opinie 0

Do tej pory był zastępcą wójta Gminy Ochotnica Dolna, od 1 lipca objął stanowisko sekretarza.

Stanowisko sekretarza objął po 17 latach kariery w administracji samorządowej, w trakcie której zyskał ogromne doświadczenie w realizacji strategicznych projektów.

Jego droga zawodowa rozpoczęła się w  Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica, gdzie przez 13 lat zajmował się planowaniem przestrzennym. Najpierw pełnił funkcję specjalisty ds. planowania przestrzennego, a następnie Kierownika Referatu. W tej roli miał ogromny wpływ na rozwój infrastruktury miasta Szczawnica.

Po 13 latach pracy w Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica został powołany w 2019r. na stanowisko Zastępcy Wójta Gminy Ochotnica Dolna oraz pełnił funkcję Kierownika Zespołu ds. geodezji, planowania przestrzennego i ochrony środowiska. Jako Zastępca Wójta, zyskał jeszcze większe możliwości wykazania się swoim doświadczeniem w prowadzeniu spraw ważnych dla mieszkańców oraz w zarządzaniu zespołem i kluczowymi projektami. Jego praca, profesjonalizm i zaangażowanie w sprawy publiczne przyniosły mu uznanie zarówno wśród współpracowników, jak i mieszkańców. Dowodem tego jest udzielenie mu przez mieszkańców mandatu Radnego Powiatu Nowotarskiego.

Biorąc pod uwagę pracowitość, profesjonalizm, doświadczenie oraz zaangażowanie w pracy na rzecz mieszkańców, Wójt Gminy Ochotnica Dolna podjął decyzję o powierzeniu Krzysztofowi Jurkowskiemu pełnienia zaszczytnej funkcji Sekretarza Gminy Ochotnica Dolna.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij