Obchody Święta Niepodległości w Ochotnicy Dolnej

Fot. 2019.11.17 19:03 / news / czytano 835 / opinie 0

11 listopada w dniu 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości na Wzgórzu Tarchałowskim przy Krzyżu Niepodległości odprawiona została uroczysta Msza Święta  za Ojczyznę z oprawą muzyczną kapeli góralskiej Spod Gorca i Wstonzecki oraz Chóru Parafialnego.

Wieczorem w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej  odbył się koncert pieśni patriotycznych Niepodległa. Przed licznie zgromadzoną publicznością, na scenie wystąpiła Rodzina Cudzichów. Zespołowi towarzyszyli uczestnicy zajęć muzyczno – teatralnych prowadzonych w WOK, którzy przygotowali montaż muzyczno – słowny o losach Polski i jej drodze do wolności. Na scenie wystąpił także zespół regionalny „Wstonzecki” z Ochotnicy Dolnej.

Koncert Niepodległa odbył się w ramach zadania „Pamięci Niepodległej – Małej Ojczyzny” realizowanego przez Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej we współpracy z Wiejskim Ośrodkiem Kultury w Ochotnicy Dolnej.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij