Po kłótni z bratem wyszedł z domu i nie wrócił

Fot. 2015.02.02 21:06 / news / czytano 3420 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu, Wydział dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu, prowadzi poszukiwania za zaginionym 33-letnim mieszkańcem Nowej Białej - Andrzejem Cerwasem.

- Zaginiony w dniu 31.01.2015 roku o godzinie 10.00, po kłótni z bratem wyszedł wzburzony z domu i samochodem m-ki VW Golf odjechał z miejsca zamieszkania. Samochód został odnaleziony na Al. Tysiąclecia w  Nowym Targu. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje policja.  
 
Rysopis zaginionego: Wzrost: 170 cm; waga: około 90 kg; krępa budowa ciała; włosy: ciemne krótkie, proste, kolor oczu brązowe, uszy: średnie, przylegające; nos prosty; uzębienie: brak siekacza.

Ubrany był: Kurtka biodrówka czarna, spodnie jeansowe, pomarańczowe buty, plecak koloru niebieskiego.

Osoby mogące posiadać informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z prowadzącym poszukiwania 18 26 10 483 lub z dyżurnym KPP Nowy Targ pod numerem 18 26 10 400 lub 997.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij