Policja poszukuje 15-latka

Fot. 2015.05.05 11:25 / news / czytano 2962 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginionym Michałem Fąfrowiczem, 15-letnim mieszkańcem Nowego Targu.

Michał Fąfrowicz wyszedł 13 kwietnia z Placówki Socjalizacyjnej w Trzycierzu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia 15-latek ubrany był w kurtkę koloru granatowego z kapturem, buty sportowe kolor granatowy z jasno zieloną podeszwą. Rysopis: wzrost ok. 170 cm, 63 kr wagi, włosy krótkie, ciemny blond, oczy niebieskie.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich osób mogących posiadać jakiekolwiek informacje na temat zaginionego o kontakt z prowadzącym postepowanie pod numerem tel. 18 26 10 446, z dyżurnym jednostki policji tel. 18 26 10 400 lub 997.


 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij