Policja poszukuje Bartłomieja Hebdy

Fot. 2016.08.23 13:59 / news / czytano 2666 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginionym 20-latkiem  Bartłomiejem, Tomaszem HEBDA z Nowego Targu.

Zaginiony wyjechał w poszukiwaniu pracy z Nowego Targu w dniu 19.08.2016 r. do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony miał udać się w rejon Krakowa.

Rysopis:

Wzrost ok. 160 cm, waga ok 68 kg, średnia budowa ciała, włosy czarne, oczy niebieskie, nos prosty, uszy średnie przylegające.

Ubrany w chwili zaginięcia: Spodnie krótkie za kolana – niebieskie, koszulkę szarą z nadrukiem w kształcie pasów w kolorze żółtym, czerwonym i niebieskim, bluza z kapturem brązowa zapinana na zamek, buty sportowe czarne m-ki Adidas lub Nike z czerwonymi elementami.

Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat przebywania zaginionego proszeni są o kontakt z prowadzącym poszukiwania pod numerem 18 26 10 400 lub 997.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij