Policjanci uratowali życie 36-latka z Łapsz Wyżnych - miał 8 promili alkoholu we krwi i był pod wpływem tabletek

Fot. 2013.11.22 10:37 / news / czytano 3889 / opinie 3

Wczoraj o godzinie 20:15 funkcjonariusze KPP Nowy Targ otrzymali wezwanie z Łapsz Wyżnych do awanturującego się 36-letniego mieszkańca tejże miejscowości.

Mężczyzna zaraz po awanturze zażył około 30 tabletek leku uspokajającego. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli leżącego w kuchni mężczyznę. Po sprawdzeniu funkcji życiowych, ułożyli go w pozycji bocznej ustalonej, cały czas kontrolując jego funkcje życiowe. Niezwłocznie również została wezwana karetka pogotowia.
 
- Po chwili jednak policjanci stwierdzili, że w/w nie oddycha oraz  jego puls jest niewyczuwalny. Natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po 10 minutach prowadzonej akcji ratowniczej przyjechała wezwana karetka pogotowia wraz z ratownikami medycznymi, z którymi wspólnie udało się przywrócić młodemu mężczyźnie funkcje życiowe - relacjonuje st. asp. Roman Wolski z nowotarskiej policji.
 
36-latek został przetransportowany karetką do szpitala w Nowym Targu. Po badaniach w szpitalu na zawartość alkoholu stwierdzono w jego organizmie 8 promili alkoholu.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Prawdziwy Góral2013.11.23 09:11
Biyda.
alfred2013.11.22 20:11
Człowiek zmarł rano, zmiencie informatora
Prawdziwy Góral2013.11.22 14:11
Pierónowy guptok, ubić mu rić!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij