Policjanci z Krościenka ujawnili nielegalną plantację konopi

Fot. 2020.01.23 19:59 / news / czytano 1328 / opinie 0

W zeszłym tygodniu policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku ujawnili nielegalną plantację konopi. 

Plantację prowadził  34-letni mieszkaniec jednej z gmin powiatu nowotarskiego, który w związku z tym faktem został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, gdzie usłyszał zarzut uprawy znacznej ilości ziela konopi innych niż włókniste, za co grozi kara nawet do lat 8 pozbawienia wolności.

W trakcie podejmowanych czynności policjanci ujawnili również innego mężczyznę, który jak się okazało, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zakopanem celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. 32-latka osadzono w nowotarskiej komendzie, skąd został przewieziony do zakładu karnego.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij