Policjant z Tylmanowej najlepszy

Fot. 2019.06.10 10:37 / news / czytano 3356 / opinie 0

Mieszkający w Tylmanowej sierż. Jerzy Monterian z nowotarskiej komendy reprezentował Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie w II Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych Patroli Rowerowych. Wspólnie z policjantem z Tarnowa wygrali i zdobyli I miejsce.

W piątek w Supraślu zakończyły się dwudniowe II Ogólnopolskie Zawody Policyjnych Patroli Rowerowych. W duchu sportowej rywalizacji o miano najlepszego „policyjnego patrolu rowerowego 2019 roku” rywalizowało 17 dwuosobowych drużyn reprezentujących wszystkie garnizony w kraju. Najlepszym z najlepszych został patrol rowerowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie w składzie sierż. szt. Krzysztof Winkowski i sierż. Jerzy Monterian ( z KPP Nowy Targ). Uroczystego zamknięcia i dekoracji finalistów dokonali m.in. Zastępca Dyrektora Biura Prewencji Komendy Głównej Policji młodszy inspektor Piotr Kulesza, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz oraz Burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski.
 
sierż. Jerzy Monterian jest absolwentem AWF, instruktorem narciarstwa oraz instruktorem taktyki i technik interwencji. W Policji prowadzi również zajęcia i egzaminy sprawności fizycznej. Na co dzień miłośnik kajakarstwa, raftingu i sporów zimowych. Trenuje także sporty siłowe i sztuki walki. W ubiegłym roku reprezentował KWP w Krakowie podczas Turnieju „Patrol roku”, gdzie drużynowo zajął I miejsce, a w klasyfikacji generalnej wspólnie z kolegą zdobyli  II miejsce.

Zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij