Polski Turniej Wypieków będzie promował Szczawnicę

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.06.17 16:56 / news / czytano 14462 / opinie 0

Na Placu Dietla w namiocie studyjnym nagrywany jest materiał do odcinka drugiej edycji telewizyjnego show Polski Turniej Wypieków”.

Gospodarzami programu są znani ze szklanego ekranu i teatru Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Ideą turnieju jest, aby zawodnicy wybrani podczas castingów rywalizowali ze sobą, przygotowując w każdym z odcinków różnego rodzaju wypieki. Celem natomiast jest wyłonienie amatorskiego mistrza Polski w sztuce cukierniczej. Plac Dietla od kilku dni tętni telewizyjnym” życiem, przepełniony specjalistycznym sprzętem, członkami ekipy nagrywającej oraz uczestnikami. Obecność celebrytów przyciąga uwagę turystów i mieszkańców, co rusz dwójka gospodarzy proszona jest o autografy i wspólne zdjęcie.  

 - Cały nasz zespół pracuje bardzo ciężko i nawiązuje współpracę z różnymi mediami. Dajemy impuls zachęcający dziennikarzy, producentów i reżyserów do przyjazdu do Szczawnicy. Staramy się w ten sposób promować Szczawnicę oraz zwiększać jej widoczność w mediach i tym samym w Polsce. Współpracujemy bardzo dynamicznie z prasą, radiem i telewizją a także z portalami internetowymi. Aktualnie jesteśmy w kontakcie z kilkoma stacjami telewizyjnymi, które zrealizowały lub wkrótce realizować będą w uzdrowisku programy, reportaże czy felietony o Szczawnicy. Dzisiaj gościmy „Polski Turniej Wypieków”. Współpraca z Endemol i realizacja programu na Placu Dietla jest wynikiem naszych starań aby jak najbardziej promować nasze piękne miasto i region, które jest naprawdę warte ponownego odkrycia. Przed nami, mam nadzieję już niebawem, kolejne nagrania i realizacje w naszym pięknym mieście. - mówi Helena Mańkowska.

W Muzeum Uzdrowiska nagrany został krótki wywiad Katarzyny Skrzyneckiej z Andrzejem Mańkowskim, który przybliży oglądającym Szczawnicę, historię rodziny Stadnickich i spadkobierców hr. Adama Stadnickiego. Oglądający dowiedzą się jak powstawało Uzdrowisko, kiedy zostało kupione przez hr. Adama Stadnickiego, odebrane i ostatecznie odzyskane przez rodzinę. W związku z tym, że nagrywany program jest o słodkościach, w wywiadzie będzie kilka słów o słodkiej” ofercie Szczawnicy oraz upodobaniach kulinarnych Andrzeja Mańkowskiego.

Emisja nagrywanego odcinka planowana jest na jesień 2013 roku na antenie TLC Polska.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij