Poszukiwana mieszkanka Ostrowska

Fot. 2014.01.13 10:24 / news / czytano 5633 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za nieletnią i prosi o pomoc. 

Daria Przybocka zam. Ostrowsko, która w dniu 5 stycznia 2014 roku około godz 23.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 
 
Rysopis: wzrost około 164 cm, waga około 54 kg, szczupłej budowy ciała, włosy jasne blond długie do ramion, oczyDaria Przybocka niebieskie, bez znaków szczególnych. W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę skóropodobną z kapturem, spodnie jeansy, czarne buty z niewidocznym obcasem (nad kostkę ) posiadające z tyłu zamek błyskawiczny. Ze sobą zabrała torbę szkolną na ramię posiadającą aplikację z rogami, torba w kolorze czerwono – czarnym.

Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu z prowadzącym sprawę pod numerem 18 261 04 61 lub dyżurnym jednostki telefon 18 261 04 00 bądź dzwoniąc na numer  997.
Autor: Oprac. red
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij