Prezentacja komitetu KWW Razem dla Gminy (artykuł sponsorowany)

Fot. 2018.10.17 14:23 / news / czytano 2751 / opinie 0

Drodzy Mieszkańcy Gminy Krościenko n.D. Chcielibyśmy przedstawić program wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Razem dla Gminy, którego głównymi celami jest poprawa komfortu życia mieszkańców oraz zwiększenie atrakcyjności turystycznej całej Gminy. 

Aby powyższe założenia osiągnąć, będziemy poprawiać i budować infrastrukturę drogową i kanalizacyjną w tych miejscach, w których mieszkańcy tego potrzebują. Będziemy również wspierać finansowo spółki wodne i przywrócimy dopłaty do kanalizacji. Zrealizujemy projekty, które przyciągną więcej turystów latem (takie jak przystań kajakowo – raftingowa, kino letnie, pijalnia wód mineralnych, cykliczne wydarzenia plenerowe, nowe trasy pieszo – rowerowe), ale przede wszystkim ożywią nasze piękne miejscowości zimą (wyciągi narciarskie, lodowiska, trasy narciarskie i  saneczkowe). Będziemy intensywnie promować wszystkie miejscowości z naszej Gminy w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz poczynimy starania, aby zamontować kamerę TV pokazującą pogodę w Krościenku, która również przyczyni się do promocji naszej Gminy. Zbudujemy wielofunkcyjne boisko sportowe typu „Orlik” oraz będziemy dotować kluby sportowe. Stworzymy wydarzenia, takie jak Festiwal Produktu Regionalnego, które będą marką samą w sobie i przyciągną ludzi z całego Podhala. Nawiązując do tradycji targowej Krościenka, zbudujemy nowoczesny plac targowy na wzór tych w Zakopanem i Nowym Targu oraz pasaż spacerowo - handlowy. Priorytetem dla nas będzie również realne zaangażowanie społeczeństwa w decydowanie o tym jak Gmina ma się rozwijać, poprzez wydzielenie tzw. Budżetu Obywatelskiego, o którego przeznaczeniu decydować będą mieszkańcy.
 
To tylko ogólny zarys programu, a jego szczegółowe punkty, w tym plan dla każdej z miejscowości, znajdziecie Państwo w załączonych do artykułu zdjęciach. Program jest ambitny, ale jednocześnie realny i nie zawiera populistycznych obietnic.
 
Wśród naszych kandydatów do Rady Gminy są  osoby z doświadczeniem samorządowym, a także ludzie z nowym potencjałem i świeżym spojrzeniem na sprawy Gminy. Nasz kandydat na wójta Stanisław Gawęda, osoba z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu Gminą oraz otwarta na współpracę z mieszkańcami, sołtysami i radnymi, jest gwarantem, że  program KWW Razem dla Gminy nie pozostanie tylko na papierze i będzie zrealizowany.
 
Prosimy o Państwa głos 21 października 2018 roku!
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij