Prezes PiS Jarosław Kaczyński na szlakach ochotnickiej Enklawy

Fot. Arch. Joachim Brudziński - Twitter 2017.08.21 10:49 / news / czytano 3603 / opinie 0

W miniony weekend nie tylko rowerzyści odwiedzili wieże widokowe Gminy Ochotnica Dolna podczas maratonu rowerowego Ochotnica MTB 4 Towers. Na Koziarzu byli też polscy politycy.


Mimo, że w niedzielę pogoda była dość kapryśna to nie przeszkodziło to prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu wejść na wieżę widokową na Koziarzu w Beskidzie Sądeckim. Mimo deszczu, wraz z kolegami z partii dotarł na jej szczyt. Wśród uczestników wyprawy, można zobaczyć m.in. ministra gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej Marka Gróbarczyka,  europosła PiS Czesława Hoca oraz Joachima Brudzińskiego wicemarszałka sejmu, który na Twitterze napisał: - Wielu nas poznało dziś "smak" górskiego deszczu i wiatru ale na Koziarza dotarli tylko najtwardsi.

Dla przypomnienia wieża widokowa na Koziarzu to jedna z czterech wież powstałych w ramach projektu Enklawa Aktywnego Wypoczynku w Sercu Gorców wraz z 140 km ścieżek pieszych, rowerowych i narciarskich w Gminie Ochotnica Dolna. Całość projektu pochłonęła ponad 3,6 mln złotych, w tym  dofinansowanie prawie 2,5 mln złotych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach  Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Wkład własny Gminy Ochotnica Dolna to 1,1 mln złotych.
Autor: mw
Źródło: wprost.pl
Zdjęcia: Arch. Joachim Brudziński - Twitter
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij