Próba wyłudzenia pieniędzy w Pieninach - list do redakcji

2022.11.14 18:45 / news / czytano 925 / opinie 0

Szanowni Państwo, poniżej publikujemy list od Czytelniczki. Apelujemy o ostrożność!!!

"Wczoraj wieczorem do mojej babci zadzwonił człowiek podający się za policjanta i próbował wyłudzić 15 000 zł. Na przemian ze swoim wspólnikiem podawali się za policjanta i syna babci. Chcieli wyłudzić pieniądze podobną metodą do metody na wnuczka, mówiąc, że to syn miał wypadek i potrzebuje pieniędzy żeby nie pójść do więzienia. Trzymali babcię przy telefonie prawie dwie godziny, podczas gdy ona zbierała pieniądze. Na szczęście zdążyliśmy przerwać rozmowę i wytłumaczyć babci, że to oszustwo.
 
Bardzo proszę o ostrzeżenie innych czytelników portalu, bo sytuacja wyglądała na bardzo niebezpieczną, a babcia była w tak silnych emocjach, że bardzo łatwo byłoby ją oszukać".
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij