Przystań flisacka w Szczawnicy ma wyglądać atrakcyjnie - jest projekt

Fot. 2021.09.10 21:19 / news / czytano 452 / opinie 0

Przetarg na przebudowę przystani flisackiej i rozbudowę o część do obsługi kajaków został ogłoszony. Miasto czeka teraz na wykonawcę.

Przebudowa ma zostać zrealizowana w ramach projektu: „Zwiększenie atrakcyjności granicy polsko – słowackiej w Pieninach poprzez modernizację istniejącej infrastruktury turystycznej”.
 
Termin składania ofert na realizację zadania to 23 września 2021 r.

W ramach zadania przebudowana zostanie istniejąca przystań flisacka z planowanym wykorzystaniem jej na potrzeby przystani kajakowej, a dokładniej miejsca dobijania i miejsca odbijania na szlaku kajakowym po Dunajcu, wraz z budową ścieżek stanowiących dojścia oraz pracami budowlanymi pod infrastrukturę techniczną, wypoczynkową, sportową i informacyjną.

- Termin wykonania przedmiotu zamówienia szacuje się do 12 miesięcy liczonych od dnia przekazania terenu budowy dla wykonawcy realizującego przedmiot umowy - podkreśla burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij