Rezygnuje z kandydowania na wójta gminy

2014.10.12 16:43 / news / czytano 5181 / opinie 6

Tadeusz Królczyk zrezygnował z walki o najważniejszy fotel w gminie Ochotnica Dolna i udzielił swojego poparcia innemu kandydatowi, aby głosy podobnie myślącego elektoratu nie podzieliły się. 

Poniżej publikujemy list do naszej redakcji otrzymany od Tadeusza Królczyka.
 
Rezygnuję z kandydowania na wójta Gminy Ochotnica Dolna i udzielam pełnego poparcia Maciejowi Mikołajczykowi. Postanowiłem kandydować na radnego oraz objąć funkcję szefa kampanii naszego wspólnego komitetu Porozumienie Dla Rozwoju Gminy.

Jest to decyzja przemyślana i przedyskutowana z wieloma osobami. Wierzę, że moja rezygnacja przybliża nas do zwycięstwa. Z Maciejem Mikołajczykiem współpracuję od bardzo dawna. Od 9 miesięcy pracowaliśmy nad naszą „Koncepcją Szybkiego Rozwoju Turystyki w Gminie Ochotnica Dolna 2014-2020”. Porozumienie początkowo zakładało udzielenie poparcia  dopiero w drugiej turze dla jednego z nas i realizację tego samego programu niezależnie od tego, który z nas wygra. 

Po dogłębnym przeanalizowaniu sytuacji zaproponowałem naszym kandydatom na radnych wystawienie Maćka jako jednego kandydata na wójta, aby głosy podobnie myślącego elektoratu nie podzieliły się. Propozycja została jednogłośnie zaakceptowana. Chcemy wygrać te wybory, dlatego  musimy konsolidować a nie dzielić nasz elektorat. Wybory stają się prostsze również dlatego, że mogą się zakończyć na jednej turze, co  będzie wymagało jednorazowej mobilizacji ze strony wyborców.

Moim najważniejszym zadaniem od tej pory jest przekonanie wszystkich moich wyborców do głosowania na Macieja Mikołajczyka, dlatego nie tylko kandyduję na radnego, ale również zostałem szefem całej kampanii Porozumienia Dla Rozwoju Gminy.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

głos wyborczy2014.11.04 10:11
Jestem pod wrażeniem decyzji pana Tadeusza o rezygnacji z kandydowania na wójta i polaczeniu sił z panem Maciejem. Bardzo się cieszę, że Ci panowie i cały ich komitet działają ku wspólnemu dobru gminy bez podziałów na tych z Ochotnicy i Tylmanowej. Również program wyborczy robi wrażenie. Przedstawione zostały konkrety i logiczny biznesplan na wykorzystanie środków z Unii. Nie jakaś kiełbasa wyborcza.
ochotniczanka2014.11.01 16:11
Popieram kandydatadute pana MIkołajczyka. Ludzie głosujcie na niego . Razem z panem Królczykiem wiele zrobią dla naszej gminy :) powodzenia w wyborach
do jas2014.10.20 18:10
a ty uważaj co piszesz jeżeli coś masz to podpisz się
wyborca.2014.10.17 07:10
Super że tak postąpił Pan Krolczyk oddając poparcie Mackowio.Prezentacja zamierzeń bardzo mi się podoba i wielu innym mieszkancom.Ochotnica za Wami.
wyborca2014.10.16 17:10
Przeczytałam tę dogłębną analizę i tak się śmieję, że przestać nie mogę.. posłuchajcie mojej analizy: Jak Królczyk może rezygnować z kandydowania na wójta, kiedy nie ma podstaw aby tym kandydatem mógłby być? Komitety można było rejestrować do 7.10.2014 ten komitet który zgłosi minimum 8 kandydatów do rady ma prawo do zgłaszania kandydata na wójta. W naszej Gminie są 2 komitety, które to prawo mają. Panu Królczykowi chyba coś się pomyliło, czyżby to szefowanie kampanii Pana Maćka uderzyło mu do głowy? pozdrawiam ;)
jas2014.10.15 08:10
gawda tak powinien napisać
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij