Stacja narciarska w Ochotnicy Górnej coraz bliżej

Fot. Arch. UG Ochotnica 2017.01.15 15:03 / news / czytano 2794 / opinie 3

Z wielką radością  informuję, że ostatnie moje spotkanie z mieszkańcami Ochotnicy Górnej już przynosi pozytywne rezultaty, mieszkańcy wykazują duże zainteresowanie chęcią przystąpienia do spółki  budowy wyciągu narciarskiego - czytamy na stronie Gminy Ochotnica Dolna. 

W dalszej części informacji Wójta Gminy Ochotnica Dolna czytamy:

- Zachęcam wszystkich ludzi dobrej woli do przemyślenia,  porozmawiania w swoich rodzinach,  z sąsiadami, ze znajomymi i podjęcie decyzji o przystąpieniu do wspólnej realizacji zadania, dzięki któremu ożywi się  nie tylko  Ochotnica Górna ale i cała nasza gmina, co zaowocuje zmianą wizerunku nas wszystkich.

W ciągu zaledwie kilku dni już złożyło deklarację  finansową wielu mieszkańców z gminy, kilka osób z poza gminy a nawet jest już 1 osoba z USA. Większość deklaruje wsparcie finansowe  ale są też deklaracje wejścia do spółki z własnym gruntem  czy też deklaracja wkładu pracy ciężkim sprzętem budowlanym przy formowaniu stoku.

Apeluję i proszę - wspierajmy i przekonujmy się wzajemnie do tego zadania, zapomnijcie o jakichkolwiek przeszkodach, które mogłyby negatywnie wpływać na powodzenie tego zadania. Ochotnica Górna i JEJ mieszkańcy  potrafią połączyć siły i pokazać, że stać nas jest na wiele, na bardzo wiele a jak uda mi się przekonać nieprzekonanych  do mojej dewizy – „… mało mów a dużo rób …” to będę najszczęśliwszym wójtem w Rzeczypospolitej.

Tylko wspólnie uda się nam dokonać dzieła, którego ja i MY wszyscy  oczekujemy od  ponad 20 lat. Czekam z pokorą i wielką nadzieją  na kolejne deklaracje udziału w spółce budowy wyciągu w Ochotnicy Górnej.
Autor: Oprac.red.
Źródło: UG Ochotnica
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Bon2017.01.16 23:01
Śmiechu warte
pies2017.01.16 10:01
Byle by tylko nie był to wycią taki jak w Krościenku bo to się mija z celem
gienka2017.01.15 22:01
Wojt jak widac gmine traktuje jak wlasny folwark , wyciag w gornej a wmawia ze cala gmina na tym skorzysta ...Prosze wskazac beneficjentow tej inwestycji w pozostalych miejscowosciach gminy ?
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij