Stowarzyszenie LGD Gorce-Pieniny z wojewódzkimi pieniędzmi

Fot. Arch. LGD 2016.05.19 15:45 / news / czytano 3379 / opinie 0

5. maja 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim Aneta Markus Prezes oraz Krystyna Kubik Wiceprezes Stowarzyszenia podpisały w imieniu Stowarzyszenia LGD Gorce - Pieniny umowę z Województwem Małopolskim reprezentowanym przez Zastępcę Dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich Panem Grzegorzem Brach.

Umowa, na którą składa się m.in. realizacja Lokalnej Strategii Działania, wdrażanie projektów współpracy a także funkcjonowanie LGD opiewa łącznie na kwotę 6 032 500 zł.

Z tych środków realizowane będą działania zapisane w Lokalnej Strategii Rozwoju, które zostały wypracowane w drodze konsultacji społecznych w tym spotkań z mieszkańcami oraz badań ankietowych.

Głównym celem działania Lokalnej Grupy Działania Gorce-Pieniny jest aktywizacja mieszkańców oraz zachęcenie do podejmowania inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych oraz pomoc w zdobyciu środków finansowych na realizację planowanych zadań.

Pierwsze nabory dla mieszkańców LGD ruszą już w II połowie 2016 r. Więcej informacji odnaleźć można na stronie: http://www.leadergorce-pieniny.pl/
Autor: Aneta Markus
Zdjęcia: Arch. LGD
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij