Szczawnica nie chce korków

Fot. 2015.08.06 11:58 / news / czytano 4533 / opinie 0

Burmistrz Szczawnicy wystosował pismo do marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy, z prośbą o modernizację ronda w Krościenku n.D.

W niedzielnym korku ciągnącym się od Szlachtowej do Krościenka n.D utknęły setki turystów i okolicznych mieszkańców, a także Wojciech Kozak wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Bogusław Waksmundzki członek zarządu Powiatu Nowotarskiego. Ci ostatni obiecali osobiście zaangażować się w rozwiązanie przyczyn problemu wyjazdu ze Szczawnicy w okresie wzmożonego ruchu turystycznego.

Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda wystosował pismo sygnalizujące problem, z prośbą o podjęcie konkretnych działań;

Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij