Szukali Mikołaja po raz szósty

Fot. M. Wojtarowicz 2022.12.06 06:32 / news / czytano 747 / opinie 0

To był niezwykły wieczór. Magiczny, wesoły i radosny. Uczniowie najmłodszych klas Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku po zmroku wyruszyli na poszukiwanie św. Mikołaja. Czy go znaleźli? 

Od wielu lat nocne poszukiwanie Mikołaja przywołuje wiele przeżyć najmłodszym uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku n.D. Jak chce tradycja, św. Mikołaj od średniowiecza przynosił i do dziś przynosi dzieciom prezenty. 

Nocne poszukiwanie Mikołaja przyniosło oprócz upragnionych prezentów, wiele radości i satysfakcji z wykonanych zadań, łamigłówek, konkurencji sportowych, które dla najmłodszych przygotowali starsi koledzy ze Szkolnego Koła Wolontariatu. 

Zabawa zakończyła się spotkaniem z Mikołajem, w magicznej scenerii Świąt Bożego Narodzenia.


Autor: mw
Zdjęcia: M. Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij