Tragiczna jakość powietrza w Szczawnicy w czwartkowy wieczór

Fot. 2019.01.17 23:11 / news / czytano 2236 / opinie 0

Jakość powietrza w Uzdrowisku w czwartkowy wieczór jest bardzo zła. Na map.airly.eu, oraz na aplikacjach na systemy Android i iOS, sprawdziliśmy jakim powietrzem aktualnie oddychasz.

Czujniki Airly mierzą w czasie rzeczywistym stężenie pyłów zawieszonych PM1, PM2.5 oraz PM10 i najważniejsze parametry pogodowe dając informację o jakości powietrza w lokalizacji, w której są umieszczone. Nadzór nad procesem instalacji, kalibracja z państwowymi stacjami oraz ciągła weryfikacja wyników gwarantują rzetelność prezentowanych informacji.

O godzinie 23.00 w Szczawnicy czujnik przy ulicy Flisackiej wskazuje fatalną jakość powietrza. Stężenie pyłów PM 2,5 wynosi 961 % normy. W Krościenku n.D czujnik przy siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego wskazuje 402% normy.

Autor: oprac.red.
Źródło: airly.eu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij