XI Szczawnicki Bieg Niepodległości

Fot. Magda Wojtarowicz 2021.11.11 14:27 / news / czytano 3077 / opinie 0

W Szczawnicy nad Grajcarkiem po raz 11. dzieci, młodzież i dorośli wzięli udział w biegu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Zawody zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Szczawnicy zgromadziły na linii startu blisko 500 zawodników w siedmiu kategoriach.

W biegu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych ze Szczawnicy, Krościenka, Maniów, Kluszkowiec, Grywałdu oraz osoby prywatne. Dystanse zostały zróżnicowane w zależności od wieku uczestników. W samo południe uczestnicy biegu wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Nagrody zwycięzcom wręczali burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda, dyrektor szkoły/organizatora Paweł Sypek oraz prezes oddziału Związku Podhalan w Szczawnicy Agnieszka Ciesielka.

Bieg prowadził i komentował Józef Dyda.

Autor: mw
Zdjęcia: Magda Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij