Zakonnik przyznał się do molestowania

2016.04.29 08:33 / news / czytano 3064 / opinie 0

Karmelita Grzegorz Z. pracujący w szkole podstawowej w Kluszkowcach przyznał się do molestowania dziewczynek. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje portal onet.pl - Krakowski Prowincjał Zakonu Karmelitów Bosych zakazał Grzegorzowi Z. publicznego sprawowania mszy. W komunikacie opublikowanym na swojej stronie internetowej zakon Karmelitów Bosych zadeklarował pomoc i współpracę z wymiarem sprawiedliwości w szybkim wyjaśnieniu sprawy.

Ponadto zakonnik ma zakaz opuszczania kraju i podejmowania pracy w szkołach.

Przypomnijmy. Karmelita podejrzany był o molestowanie dziewczynek ze szkoły podstawowej w Kluszkowcach, w której pracował. Zawiadomienie o molestowaniu prokuratura otrzymała w poniedziałek 18. kwietnia br. Po przesłuchaniu małoletnich Grzegorz Z. usłyszał zarzuty dopuszczenia się tzw. innych czynności seksualnych wobec dziewczynek poniżej 15. roku życia.

 

 

Autor: Oprac. red.
Źródło: onet.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij