Zaplanuj weekend w Ochotnicy z zespołem Maanam i Kabaretem Pod Wyrwigroszem

Fot. 2017.07.04 12:13 / news / czytano 2735 / opinie 0

Na wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi ludźmi i zespołami w weekendu 15 i 16 lipca br. w Ochotnicy Dolnej, po raz pierwszy pod nazwą Dni Ochotnicy, zaprasza Wójt Ochotnicy Dolnej Stanisław Jurkowski i Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej.

W sobotę organizatorzy zapraszają na wieczorną i nocną zabawę pod gwiazdami z zespołem KNT, w niedzielę natomiast czeka na gości i mieszkańców miła niespodzianka. 

Najpierw zagra Orkiestra Dęta OSP Ochotnica Dolna, wystąpi Zespół Regionalny Spod Gorca we wspólnym programie z zaprzyjaźnionym zespołem spiskim „Honaj” z Dursztyna oraz Młodzieżowy Zespół Folkowy z Ochotnicy. Od godz. 16.00 zapraszamy na mecz piłkarski, natomiast wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w programie animacyjnym  pt. „W krainie jaskiniowców”. To niebywale energetyczna przygoda, w którą wprowadzi dzieci dwójka świetnie dogadujących się jaskiniowców - Uga i Buga. Ten prehistoryczny duet doskonale wie, czego potrzeba młodym jaskiniowcom na drodze życia. Przekonajcie się sami!.  Zobaczymy także pokaz gimnastyki akrobatycznej   w wykonaniu Teamo Strickz. 

Największymi gwiazdami Dni Ochotnicy będą znany i lubiany KABARET POD WYRWIGROSZEM,  który będzie bawił publiczność od godz. 17.30, a późnym wieczorem fenomenalny, półtoragodzinny koncert wielkich przebojów uwielbianych przez kilka pokoleń zagra Złoty MAANAM w najsłynniejszym, złotym składzie muzyków Maanamu, przez dekady współtworzących niepowtarzalny styl tej kultowej formacji. Tworzyli oni brzmienie i nagrali wszystkie najważniejsze przeboje Maanamu, które miesiącami okupowały listy przebojów oraz wielokrotnie pokrywały się złotem i platyną. Usłyszymy na żywo największe hity, m.in. „Boskie Buenos”, „Szare miraże”, „Cykady na Cykladach”, „Szał niebieskich ciał”, „Kocham Cię, kochanie moje”, „O! Nie rób tyle hałasu”, „Po prostu bądź”, „Krakowski spleen” i wiele, wiele innych. Po koncercie do wspólnej zabawy tanecznej zaprosi zespół muzyczny KNT.

Związek Podhalan Oddział w Ochotnicy Dolnej oraz Stowarzyszenie Odkrywamy Gorce przygotują przepyszne potrawy regionalne, który każdy uczestnik imprezy będzie mógł popróbować.

Dodatkowo: gastronomia i inne stoiska, mini wesołe miasteczko dla dzieci, wystawa fotograficzna oraz konkursy dla dzieci i dorosłych.

Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij