Krajobraz Górski - wystawa prac Tatiany Tokarczuk i Krzysztofa Błażusiaka (Szczawnica lipiec 2016)

Fot. 2016.07.05 13:26 / imprezy / czytano 2982

Przez cały lipiec, w Pijalni Wód Mineralnych w Szczawnicy, można obejrzeć wystawę prac Tatiany Tokarczuk oraz Krzysztofa Błażusiaka, pt.:"Krajobraz górski".

Tatiana Tokarczuk, architekt krajobrazu, wykładowca. Jest członkiem Stowarzyszenia Artystów Pienińskich i wielickiego Art-Klubu. Maluje techniką akwareli i pasteli. Inspiracji poszukuje w pięknie natury, jej wielkich i małych dziełach. Brała udział w kilkunastu wystawach zbiorowych oraz zaprezentowała swoje prace na 5 wystawach indywidualnych. Obrazy w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

Krzysztof Błażusiak, szczawniczanin, urodzony w 1985 roku. Absolwent Sztuki Ogrodowej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Projektant ogrodów, parków i terenów zieleni, grafik. Miłośnik gór i dzikiej przyrody, której piękno pragnie przedstawić w fotografii oraz pejzażach wykonanych w technice pasteli suchych oraz olejnej. Prace prezentował na kilkunastu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą. Członek Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenia Artystów Pienińskich.


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij