Muzyczna Kuchnia Och z Kapelą Hanki Wójciak (08.02.2020 r.)

Fot. 2020.02.07 08:53 / imprezy / czytano 1107

Zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu "Muzyczna kuchnia Och" w Sali Akustycznej przy Restauracji Och w Ochotnicy Dolnej. Połączenie dawnych potrawy gorczańskich górali z muzyką już 8 lutego. Tym razem dla Państwa zagra Kapela Hanki Wójciak. 


CO: koncert Kapela Hanki Wójciak - Zespół w ramach cyklu "Muzyczna Kuchnia Och"
KIEDY: 08.02 (sobota) godz.19.00
GDZIE: Ochotnica Dolna Restauracja Och
BILETY: 90 PLN rezerwacje / 110 PLN w dniu wydarzenia (uwaga: w cenie biletu zawarty jest poczęstunek kuchni regionalnej w formie szwedzkiego stołu). 

MENU:
*Grochówka z kluskami z tartych ziemniaków
*Pierogi z marynowanym pstrągiem
*Golonka na liściach kapusty
*Warzywa pieczone
*nasz słodki wypiek
*nasz chleb, smalec, bryndza

REZERWACJE miejsc pod tel. +48 512 051 323 lub mailem biuro@restauracjaoch.pl lub na stronie: 
http://promocje.jarmarkpodhalanski.pl/

Kapela Hanki Wójciak - zespół powstały w Krakowie, grający muzykę z pogranicza world music i folku.W muzyce zespołu słychać echa muzyki orientalnej i celtyckiej, polskie motywy ludowe, połamane rytmy, wokalną improwizację w rejestrze gwizdkowym. Prostota i powtarzalność motywów przeplata się tutaj z improwizacją, spokój z dzikością, radość ze smutkiem. To muzyka w swym założeniu bliska ziemi, ludyczna, taneczna i transowa zarazem. Teksty Hanki Wójciak opisują współczesny świat, ale zawarte w nich archaizmy, słowa zaczerpnięte z góralskiej gwary przydają piosenkom baśniowości i ludowości.

kanał na yt:

wspierają nas:
medialnie: Tygodnik Podhalański, Podhale24.pl, Pieniny24.pl, Slow Food Polska, Dobry Tygodnik Sądecki, Pieninyinfo.pl i Gazeta Góral Info
partnerzy: Odkryj Beskid Sądecki, Kamrat Travel
 
Noclegi, które polecamy w promieniu 10 km od Restauracja Och to:
Górna Chata, PodLubaniem.pl, Barnasiówka, Pokoje Gościnne u Anki, Pensjonat-JURKOWSKI, Agroturystyka "U Czepiela" , Średniak i inne, podane na stronie restauracji.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij