Sprężyna po raz kolejny organizuje sprzątanie świata (Mizerna 26.04.2014)

Fot. 2014.04.23 11:02 / imprezy / czytano 3668

Już 26 kwietnia 2014 r. Stowarzyszenie „Sprężyna” Centrum Edukacji Nieformalnej po raz kolejny przyłącza się do ogólnoświatowej kampani sprzątania świata. Jak zwykle „Sprężyna” robi to na swój niepowtarzalny i niebanalny sposób ogłaszając 3 edycję konkursu „Rodzinne Granie w Śmieciobranie”.

Podobnie jak w latach poprzednich polować będziemy na puszki, plastiki i inne paskudztwa, które zalegają w trawach, krzaczkach tudzież innych równie niewłaściwych dla nich miejscach! Tym razem, aby śmieciom całkiem odciąć drogę ucieczki po raz pierwszy pojawi się kajakowy patrol łowców śmieci!
 
Na wszystkich, którzy w tym dniu pojawią się na przystani w Mizernej i wspólnie z nami założą rękawice, pochwycą worki  i żwawo zabiorą się do sprzątania czeka nie tylko szczera satysfakcja ale też góra nagród. Przyjdź. Przecież i Ty chcesz żyć w czystym otoczeniu i leżakować na zielonej trawie. Szczegóły na plakacie oraz stronie http://sprezyna.org/

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij