Zaduszki Muzyczne i Teatralne (Szczawnica 30.10. 2013 do 03.11.2013)

Fot. 2013.10.29 19:55 / imprezy / czytano 2667

Jazz Bar w Szczawnicy zaprasza na wieczorne spotkania z muzyką i sztuką - w programie m.in. Nat Osborn Band prosto z Nowego Jorku, Piotr Lupi Lubertowicz, przedstawienie kabaretowe "Sztuka kompromisu" czy monodram teatralno-taneczny "Być kobietą - Eksperyment". Wszystko to dla duszy jak i dla ciała. Wstęp wolny. 


Wieczorem 30. października na scenie Jazz Baru wystąpi prosto z Nowego Jorku podczas swojej europejskiej trasy koncertowej Nat Osborn  -  niespokojny duch. Jak większość ze swojego pokolenia domaga się wiele energii, piękna i emocji. Przez to jest w ciągłym ruchu, czy to studiując grę na tabli z guru w Indiach, grając muzykę folk w zakamarkach irlandzkiego pubu, czy gorącego jazzu na ulicach Budapesztu albo dając koncert w jednym z licznych klubów w Nowym Jorku. Ze swoją świeżą płytą, siedmioosobowym zespołem i dekadą doświadczenia na karku, w wieku jedynie 25 lat, Nat Osborn dopiero się rozkręca.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij