Galeria Sztuki Pienińskiej w XVI wiecznym Kościółku św. Katarzyny

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.04.29 15:00 / news / czytano 5139 / opinie 0

W zabytkowym kościółku można nie tylko obejrzeć ale też zakupić prace twórców zrzeszonych w Stowarzyszeniu Artystów Pienińskich.

Na wystawie znaleźć można prace malarzy, rzeźbiarzy, hafciarzy, muzyków i poetów ludowych, jak również artystów tworzących sztukę współczesną - grafikę, fotografię, witraże, ceramikę. Są wśród nich profesjonaliści i amatorzy, których łączy wspólna pasja - umiłowanie piękna i regionu. 
 
Wystawa dostępna dla zwiedzających w Kościółku św. Katarzyny w Sromowcach Niżnych od godz. 10.00 - do 18.00 codziennie, a w okresie wakacji od godz. 10.00 do 20.00. Wystawa będzie trwała do października.
 
Wystawiane prace można zakupić!
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij