Stowarzyszenie Artystów Pienińskich zaprasza na kolejną wystawę

Fot. 2013.09.30 17:46 / news / czytano 3329 / opinie 0

Po wakacyjnej przerwie Stowarzyszenie Artystów Pienińskich wznawiania swoją działalność. Już w najbliższą sobotę otwarcie kolejnej wystawy w Restauracji Klasyczna w Krościenku n/D. 

"Nasze Pieniny i Beskid Sądecki" - to tytuł wystawy fotograficznej autorstwa Wiesławy i Ludwika Frey, którą obejrzeć będzie można od soboty 5. października br. Jak mówi Prezes SAP Andrzej Beliczyński: - Jest coraz trudniej namówić członków Stowarzyszenia do zorganizowania swojej wystawy, ponieważ większość z nich już prezentowała swoje prace a niektórzy z nich nawet kilkakrotnie. 

SAP jest organizacją, która zrzesza prawie pięćdziesięciu artystów i miłośników sztuki związanych bezpośrednio z Ziemią Pienińską i działających na rzecz popularyzacji sztuk pięknych oraz regionalnej sztuki ludowej. Znaleźć tam można utalentowanych malarzy, rzeźbiarzy, hafciarzy, muzyków i poetów ludowych, jak również artystów tworzących sztukę współczesną - grafikę, witraże, fotografię. Są wśród nich profesjonaliści, są amatorzy lecz wszystkich łączy jedna pasja, czyli umiłowanie piękna i regionu.

Zapraszamy na wernisaż wystawy w sobotę 5. października na godzinę 16.00 do Restauracji Klasyczna.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij