Aleksandra Midro laureatką konkursu chemicznego i finalistką konkursu biologicznego

Fot. Arch. szkoły 2014.04.29 18:09 / news / czytano 5814 / opinie 3

10 kwietnia Ola odebrała tytuł laureata z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty - Aleksandra Palczewskiego. Kurator gratulował najlepszym 27 uczniom województwa małopolskiego tak zacnego tytułu.

Zmagania finałowe etapu wojewódzkiego odbyły się 13 marca. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z chemii (materiał obejmował program gimnazjum i wybrane zagadnienia z liceum). Obok Aleksandry Midro finalistką Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2013/2014 została również druga krościeńska gimnazjalistka - Agata Gabryś.

Poza ogromną satysfakcją, otrzymany tytuł laureata daje Oli możliwość wyboru dowolnego liceum oraz zwolnienia z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej.

 

Ola została również Finalistką Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2013/2014 i była o krok od tytułu laureata. Zabrakło jej 3 punktów, aby zostać laureatem.

 

Autor: Anna Biel / Oprac. red.
Źródło: http://gimnazjumkroscienko.pl/
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

mieszkaniec2014.05.05 22:05
Gratuluję Olu
gość2014.05.02 19:05
Z tego co czytałam na stonie Gimnazjum Ola jest również laureatką z j. niemieckiego. Gratulacje dla Oli i nauczycieli oraz rodziców!!!!
znajoma2014.04.29 19:04
Ola gratulacje!!!!!!!! Taki dalej!!!!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij