Gimnazjalistka ze Sromowiec Niżnych wyróżniona

Fot. 2015.05.27 20:27 / news / czytano 4664 / opinie 0

Zuzanna Skowrońska z Zespołu Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych wyróżniona w konkursie "Talenty Małopolski”.

W maju odbyła się kolejna, XXVIII edycja prestiżowego konkursu form muzycznych i tanecznych „Talenty Małopolski”. Jest to festiwal przyciągający uwagę wielu utalentowanych młodych artystów. Konkurencja jest niezwykle wysoka. Na etapach powiatowych rywalizowały setki solistów i zespołów, a  w finale znalazło się jedynie  102 uczestników  z całego województwa.
 
Zespół Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych reprezentowało pięć uczestniczek. Do finału zakwalifikowała się Zuzanna Skowrońska uczennica klasy III gimnazjum.

Finał odbył się 22. maja w Dobczycach. Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza reprezentantka otrzymała wyróżnienie pokonując dziesiątki swoich kolegów i koleżanek. Uczennicy składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w dalszej artystycznej drodze.
Autor: J.W.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij