Jubileuszowe wariacje Orkiestry Dętej OSP i Domu Kultury w Maniowach

Fot. 2023.06.14 18:39 / news / czytano 651 / opinie 0

Pod koniec maja odbyło się podsumowanie projektu pn. "Jubileuszowe wariacje Orkiestry Dętej OSP i Domu Kultury w Maniowach z okazji jubileuszu 50-lecia działalności". 

Był to projekt realizowany przez Centrum Kultury Gminy Czorsztyn, dofinansowany z fundacji Orlen z programu "Moje miejsce na ziemi". Zorganizowane podsumowanie projektu opierało się na prezentacji instrumentów, którymi na co dzień posługuje się orkiestra. Dzieci klas 1-3 szkoły podstawowej miały możliwość przyjrzeć się z bliska instrumentom, zobaczyć jak działają i brzmią. Dzięki realizacji projektu, Orkiestra Dęta w Maniowach zyskała 5 nowych uczniów gry na instrumentach dętych.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij