Orkiestra Dęta OSP Ochotnica Dolna wydała płytę jubileuszową

Fot. 2020.11.29 15:51 / news / czytano 581 / opinie 0

Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Ochotnicy Dolnej w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia swojej działalności. Z tej okazji wydała płytę pn. „Jubileuszowa fantazja”, na której znalazło się 14 utworów bardzo różnorodnych pod względem muzycznym.

Zarząd Województwa Małopolskiego udzielił Ochotniczej Straży Pożarnej w Ochotnicy Dolnej dofinansowanie w ramach I edycji konkursu pn. Mecenat Małopolski 2020 na realizację zadania pn. „35 lat Orkiestry Dętej OSP Ochotnica Dolna”. Wysokość przyznanego dofinansowania to 9600 zł. W ramach zadania przeprowadzono warsztaty musztry paradnej oraz zrealizowano nagrania materiału dźwiękowego do płyty jubileuszowej.                                                    
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij