Przepis na weekend z Krzysztofem Urbaniakiem w Jaworkach

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.11.18 09:07 / news / czytano 4240 / opinie 0

Znany prezenter radiowy odwiedził w niedzielę Małe Pieniny. Podczas audycji "Przepis na weekend" można było posłuchać m.in. rozmowy z członkami zespołu Proletaryat, którzy w sobotę w Jaworkach koncertowali w klubie Muzyczna Owczarnia.

Popularne niedzielne pasmo „Przepis na Weekend” od września br. prowadzi Krzysztof Urbaniak. Zgodnie z zasadą, że "Siedzenie w domu jest nudne", RMF FM zabiera swoich słuchaczy na weekendową wyprawę. Gdzie? To za każdym razem jest niespodzianka.
 
Tym razem zjawił się w Jaworkach. Podczas kilkugodzinnej audycji z terenu Stadniny Koni "Rajd" m.in. rozmawiał o sobotnim koncercie z basistą jednego z najlepszych zespołów polskiej sceny rockowej Proletaryat - Dariuszem "Kacprem" Kacprzakiem, ale głównie zachwalał uroki Pienin i Jaworek. Krzysztof Urbaniak zadbał o to, aby ostatni weekend upłynął słuchaczom pod znakiem niezwykłej przygody.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij