Rodzina na dobre i na złe - festyn rodzinny w Tylmanowej

Fot. Maciej Kozub 2015.06.17 21:09 / news / czytano 4440 / opinie 0

7. czerwca w Tylmanowej odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej. 


Program artystyczny pt. „Rodzina na dobre i na złe”  oraz inscenizację  „O tym jak żabka mała rodziców nie słuchała” przedstawili  uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Następnie  swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały dzieci  z Ogniska Muzycznego oraz Zespołu Tanecznego działające przy WOK w Tylmanowej. Na zakończenie wystąpił Zespół Regionalny „Tylmanowianie”.

Podczas festynu  wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w licznych zabawach i  konkursach z nagrodami. Do zabawy włączyli się także  rodzice i dziadkowie , którzy szaleli na scenie razem z dziećmi.
 
Darmowymi atrakcjami dla dzieci było malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie oraz wata cukrowa. Natomiast dla rodziców degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez Panie ze Związku Podhalan w Tylmanowej. 

Na doskonałej zabawie szybko mijał czas. Każdy mógł znaleźć coś interesującego  dla siebie. Atrakcje zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały wspaniały  sposób na integrację rodziny. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej małej społeczności. 
 
Celem imprezy było zintegrowanie rodziny oraz włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach.
Autor: Lucyna Kozub
Zdjęcia: Maciej Kozub
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij