Różności

 • Doliny północnej Italii, zapraszają zimą na wypoczynek (art.sponsorowany)

  2021.09.02 18:30 / news / czytano 157 / opinie 0

  Północna część Włoch jest obszarem górskim, ciągnącym się od granicy z Francją na zachodzie, poprzez północną granicę ze Szwajcarią i Niemcami, aż do granicy z Austrią i Słowenią na wschodzie. 

 • Kto jest szczególnie narażony na oparzenia słoneczne? (art. sponsorowany)

  2021.08.23 21:03 / news / czytano 191 / opinie 0

  Wakacje, dodatnie temperatury i wszechobecne słońce sprawiają, że znacznie więcej czasu chętniej spędzamy na zewnątrz. Zagraniczny wyjazd na wakacje czy po prostu weekend z rodziną na działce mają jednak ze sobą jedną wspólną rzecz, jaką jest zastosowanie odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej.

 • Opera po raz trzeci

  2021.08.18 07:16 / news / czytano 311 / opinie 0

  Opera "Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda" po raz trzeci uświetniła wakacyjną ofertę wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w regionie Pienin.

 • O chłopcu z drewna w Krościenku

  2021.08.09 19:22 / news / czytano 466 / opinie 0

  W piątek 6 sierpnia Gminna Biblioteka Publiczna wraz z Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n. D w ramach projektu realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Krościenku przygotowało występ teatru lalek.

 • Wypoczynek inny niż wszystkie – terapia oddechowa w hotelu SPA (art. sponsorowany)

  2021.07.31 07:48 / news / czytano 374 / opinie 0

  Terapia oddechowa to nie tylko ćwiczenia z terapeutą, ale też pomysł na relaks i spędzenie urlopu. Hotele SPA oferują specjalne pakiety dla tych, którzy chcą jednocześnie wypocząć w komfortowych warunkach i zatroszczyć się o swoje zdrowie. 

 • Ceramiczne opowieści z Pienin - pejzaże pienińskie na glinie

  2021.07.24 12:04 / news / czytano 547 / opinie 0

  "Ceramiczne opowieści z Pienin’’ to nazwa zadania, które realizowane jest przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krościenku nad Dunajcem. Do tej pory odbyło się 6 spotkań dla dzieci i młodzieży, ale w okresie wakacyjnym zaproszone zostały również  osoby dorosłe i seniorzy do biblioteki plenerowej, na 2-dniowe warsztaty pt. "Pejzaże pienińskie na glinie”. 

 • Gotowe projekty domów parterowych i piętrowych - dlaczego warto je wybrać? (art. sponsorowany)

  2021.07.18 18:31 / news / czytano 358 / opinie 0

  Budując własny dom musimy zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, a dobór odpowiedniego projektu jest jednym z tych najwcześniej występujących. Na co powinniśmy zwrócić uwagę na tym etapie przygotowań? Czy warto zdecydować się na gotowe rozwiązanie? Jak szukać dobrych projektów domów parterowych, o czym pamiętać w pierwszej kolejności i na co zwrócić szczególną uwagę?

 • Styl militarny dla kobiet - do czego pasują spodnie moro? (art. sponsorowny)

  2021.07.17 09:48 / news / czytano 252 / opinie 0

  Moda militarna dla kobiet jest od bardzo wielu sezonów na topie. Jeśli więc zastanawiasz się, jak nosić spodnie moro lub te w odcieniu khaki i z czym je łączyć, aby naprawdę dobrze wyglądać, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i sięgnij po garść inspiracji! 


 • Krościenko: Warsztaty szycia ruszyły

  2021.07.09 15:19 / news / czytano 466 / opinie 0

  Panie starsze i młodsze poznają tajniki szycia na maszynie krawieckiej na specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach. Zostały one zorganizowane wspólnie przez Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem oraz Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Pieniny” z siedzibą w Krościenku nad Dunajcem.

 • Patrząc w przyszłość tematem przewodnim Polsko - Litewskiej wymiany młodzieży

  2021.07.01 16:45 / news / czytano 465 / opinie 0

  Młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy- Jabłonce od 27 czerwca br. bierze udział w wymianie międzynarodowej realizowanej w ramach programu ERASMUS+. Projekt realizowany jest wspólnie z litewskim partnerem „Viesoji istaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla”.

STRONA: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 starsze

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij