Szczawnica: Dzień Teatru ze spektaklem

Fot. 2024.03.13 16:45 / news / czytano 262 / opinie 0

Spektakle bezpłatne dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych uczęszczających do szkół na terenie MIG Szczawnica.

"Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież uczęszczające do placówek oświatowych na terenie MiG Szczawnica na wyjątkowe obchody Dnia Teatru! Już 25 marca 2024 roku specjalnie dla przedszkolaków przygotowano spektakl "Zielony Kopciuszek" w wykonaniu Teatru Kultureska. Natomiast 26 marca 2024 roku, uczniowie szkół podstawowych będą mieli okazję obejrzeć "Alicję w Krainie Czarów" w wykonaniu Teatru Piasku, prowadzonego przez uczestniczkę programu "Mam Talent" - Tetianę Galitsynę" - czytamy w zaproszeniu.

Autor: oprac.red.
Źródło: FB Grzegorza Niezgody
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij