Już niebawem V edycja Gorce Ultra-Trail Winter - zapraszamy

Fot. 2023.01.21 17:19 / news / czytano 965 / opinie 0

Biegi w Gorcach już 25.lutego! Dla chętnych 4 dystanse, dla dzieci MINI GUT WINTER - bieg charytatywny, 100% wpłat za udział w biegu zostanie przekazane na rzecz Darii Biel, mieszkanki Ochotnicy Górnej, z przeznaczeniem na koszty rehabilitacji.

Dokładnie w sobotę, 25 lutego wystartuje V edycja zawodów biegowych Gorce Ultra-Trail Winter. Na zimowe święto biegania zapraszamy do Ochotnicy Górnej - zimowego serca Gorców. Równo 5 tygodni dzieli nas od dnia startu. Zostało Wam 35 dni na przygotowanie fizyczne, mentalne, zgromadzenie sprzętu i przygotowanie uśmiechów. Bo na taki widok z Lubania każdy biegacz się ucieszy. Czekają na Was 4 dystanse, posiłki na trasie, widoki i medal na mecie. Jesteście gotowi?
 
Podobnie jak w poprzedniej edycji organizatorzy Gorce Ultra-Trail przygotowali 4 dystanse:
  • Śnieżne Wyzwanie – 42 km
  • Zimny Wdżar – 34 km
  • Którędy na Lubań – 24 km
  • ZaDyszka – 10 km

Link do zapisów: https://b4sportonline.pl/gorce_ultra_trail_winter/ 

Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij