Triathloniści na start

Fot. 2024.06.09 10:48 / news / czytano 415 / opinie 0

Już nie długo 29 czerwca 2024 r. odbędzie się XIV Frydman Triathlon. Najstarsze cyklicznie rozgrywane zawody triathlonowe na południu Polski.

Triathlon to trzy konkurencje: pływanie-rower-bieg. Będzie co oglądać. Co rok na starcie pojawia się ponad 100 zawodników. Wspólny start o 11.30 w wodach jeziora Czorsztyńskiego naprawdę robi wrażenie. Na trasie kolarskiej są dwa spektakularne podjazdy gdzie kibice kolarstwa mogą docenić i dopingować zmagania zawodników. Ostatnia konkurencja to bieg. Trasa wiedzie przez wieś Frydman. Daje to kibicom szanse obserwacji zmagań sportowców na dużej przestrzeni i dopingowania swoich faworytów.

W ramach Frydman Triathlonu odbędą się Mistrzostwa Polski Lekarzy. Zapisy wciąż trwają. Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Może ktoś zarazi się naszą pasją i w przyszłym roku będzie z nami już w charakterze startującego. 
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij