22-latek ze środkami odurzającymi

Fot. 2019.03.09 14:16 / news / czytano 1367 / opinie 0

Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem zatrzymali za posiadanie środków odurzających 22-letniego kierującego hondą. 


We wtorek po północy w Krościenku nad Dunajcem funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej hondę. Podczas rozmowy kierujący pojazdem 22-latek nie potrafił logicznie odpowiedzieć na zadawane przez policjantów pytania, a z pojazdu wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. Funkcjonariusze sprawdzili wnętrze samochodu. Pod fotelem kierowcy, w drzwiach znaleźli narkotyki o łącznej wadze 44 gramów w różnych opakowaniach, wagę, młynek i duże ilości woreczków strunowych. 22-latek bez stałego miejsca zamieszkania został zatrzymany w nowotarskiej komendzie. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających tj. art. 62 ust.1  Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara nawet  do 3 lat pozbawienia wolności.

Mężczyźnie pobrano także krew do badania. Jeżeli badania potwierdzą obecność narkotyków 22–latek odpowie również za prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego, za co grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij