Dachowanie w Kluszkowcach bez prawa jazdy

Fot. 2014.03.07 11:35 / news / czytano 3097 / opinie 0

Wczoraj w godzinach wieczornych 20 latek nie posiadający prawa jazdy uderzył w ogrodzenie i bramę wjazdową, po czym dachował.

W dniu 6 marca 2014 roku o godzinie 20:00 w Kluszkowcach 20 letni mieszkaniec Kluszkowiec kierując samochodem marki Ford Mondeo nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie i bramę wjazdową. W wyniku uderzenia samochód wywrócił się na dach ulegając całkowitemu zniszczeniu. 

Na miejscu okazało się, że 20 latek nie posiada prawa jazdy. Nie odniósł również poważnych obrażeń ciała. Został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij